Holušická 2, Praha 4

info@ladybodyfit.cz

+420 721 019 621

ONLINE REZERVACE

SKUPINOVÉ LEKCE

SKUPINOVÉ LEKCE

Přijďte si užít spoustu zábavy a makačky k nám do Lady Body Fit! Skupinové lekce jsou zaměřené především na hubnutí a zpevňování postavy. Trenérka se může každé klientce věnovat jednotlivě, jelikož lekce je vedena maximálně v 8 lidech  🙂

 

 NOVINKA – OD LISTOPADU 2022 STARTUJEME NOVÉ LEKCE „TOTAL BARRE“ – PROPOJENÍ     BALETU, PILATES A KARDIA

 

 

TRX

Trenérka Káťa

TRX: Total-Body Resistance Exercise
(= Cviky pro zatížení celého těla)

Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách.
Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

 

TOTAL BARRE

Trenérka Míša

Lekce TOTAL BARRE jsou unikátním konceptem, který nabízíme jako jedno z mála studií v Praze. Barre lekce jsou spojením Pilates, kardia a baletu. Cvičí se u baletní tyče a tento druh lekcí, které jsou velmi populární v Americe a v Austrálii milují i modelky Victoria´s Secret a další celebrity! Je to nejefektivnější, nejrychlejší a nejbezpečnější cesta, jak změnit vaše tělo. Za pouhou hodinu dosáhnete plného tělesného cvičení, zaměřeného na oblasti, se kterými se ženy potýkají nejvíce: boky, stehna, hýždě, bříško a svaly na rukou. Kromě tyče využíváme pomůcky  jako je overball, pružná guma, yoga blok, apod. Elegantní pohyby, vyrýsované svaly a dokonalou postavu právě díky baletu můžete mít i vy. 

Lekce Total Barre vám zaručí:

– zpevnění středu těla

– vybudování hlubokých vnitřních svalů, které vám zajistí podporu při dalším cvičení

– dlouhé a štíhlé svaly bez objemu

 

FAT KILLER

Trenérka Káťa 

FAT KILLER znamená v překladu zabíječ tuků. Jde o dynamické a intenzivní cvičení, které je zaměřené na odbourávání tuků. Pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu a posiluje kardiovaskulární systém. Při tomto cvičení používáte pouze váhu svého těla, tudíž nedochází k přetížení, které může být způsobeno špatným odhadem zátěže. Intenzita cvičení se zvyšuje přidáním počtu jednotlivých cviků nebo kol a také zkrácením nebo úplným vynecháním přestávek mezi cviky či koly. Opakované dávky zaručí výrazné zlepšení kondice, spalování kalorií a postupné odstranění nežádoucích tukových polštářků. FAT KILLER je oblíbená forma cvičení, protože už v krátkém čase přináší viditelné výsledky – úbytek hmotnosti a zvýšení svalového tonu.

KURHOVÝ TRÉNINK

Trenérka Míša 

Intenzivní forma cvičení, kdy se střídá interval zatížení na předem určených stanovištích s odpočinkem. Interval zátěže a odpočinku se stanovuje dle účelu, který má daný trénink splňovat. V rámci cvičení se využívá vlastní váhy těla nebo atraktivních pomůcek jako TRX, bosu, kettlebellů, činek a řady dalších. Lekce je vedena převážně v aerobní tepové frekvenci (oproti jiným kruhovým tréninkům v jiných fitness), aby docházelo k efektivnímu hubnutí 🙂