Holušická 2, Praha 4

info@ladybodyfit.cz

+420 721 019 621

ONLINE REZERVACE

SKUPINOVÉ LEKCE

SKUPINOVÉ LEKCE

Přijďte si užít spoustu zábavy a makačky k nám do Lady Body Fit! Skupinové lekce jsou zaměřené především na hubnutí a zpevňování postavy. Trenérka se může každé klientce věnovat jednotlivě, jelikož lekce je vedena maximálně v 10 lidech  🙂

 

 

 

!!! NOVĚ OD 4.7.2022 – JÓGA, ZDRAVÁ ZÁDA, FIT DANCE A PROBLÉMOVÉ PARTIE !!!

 

JÓGA

(úterky 18:00 – 19:15)
Trenérka Anett

Lekce začíná pozvolna různými dechovými technikami.  Přes snadné a fyzicky nenáročné cviky se přejde k jednoduchým protahovacím pozicím, kdy se důraz klade na dech, správnost provedení a výdrž v každé pozici. Lekce je vhodná i na posílení těla, zejména hlubokého stabilizačního systému a svalů podél páteře.  Aktivací Vašeho CORE zlepšíte držení těla, posílíte břišní svaly, zeštíhlíte svou postavu. V neposlední řadě odstraníte potíže s bolestmi zad, krční páteře, ale také kyčlí, kolenou a ramen. Aktivací pánve pak podpoříte svou sexuální funkci, ženy mohou usnadnit obtížnost početí. V závěru se můžete těšit na relaxační část pro zklidnění mysli a veškerého napětí v těle.  

TRX

(pondělky a čtvrtky 18:00 – 19:00)
Trenérka Káťa

TRX: Total-Body Resistance Exercise
(= Cviky pro zatížení celého těla)

Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách.
Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

 

FAT KILLER

(pondělky a čtvrtky 19:00 – 20:00)
Trenérka Káťa 

FAT KILLER znamená v překladu zabíječ tuků. Jde o dynamické a intenzivní cvičení, které je zaměřené na odbourávání tuků. Pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu a posiluje kardiovaskulární systém. Při tomto cvičení používáte pouze váhu svého těla, tudíž nedochází k přetížení, které může být způsobeno špatným odhadem zátěže. Intenzita cvičení se zvyšuje přidáním počtu jednotlivých cviků nebo kol a také zkrácením nebo úplným vynecháním přestávek mezi cviky či koly. Opakované dávky zaručí výrazné zlepšení kondice, spalování kalorií a postupné odstranění nežádoucích tukových polštářků. FAT KILLER je oblíbená forma cvičení, protože už v krátkém čase přináší viditelné výsledky – úbytek hmotnosti a zvýšení svalového tonu.

ZDRAVÁ ZÁDA

(pátky 18:00 – 19:00)
Trenérka Anett 

Lekce se zdravotní i prvky probíhá v klidném tempu.  Zacvičíme si cviky, které Vám napraví držení páteře, odstraní svalové disbalance, posílí střed těla a tím i odstraní bolesti zad. V průběhu lekce jsou využívány i různé cvičební pomůcky.  V každé lekci  je kladen důraz na správné držení těla a provedení cviků. V závěru se můžete těšit na relaxační část pro zklidnění mysli a veškerého napětí v těle. Lekce Zdravá záda je vhodná nejen pro ty, kteří trpí bolestmi zad, ale i pro ty, kteří chtějí preventivně pracovat na svém zdraví. 

 

KURHOVÝ TRÉNINK

(středy 19:00 – 20:00)
Trenérka Míša 

Intenzivní forma cvičení, kdy se střídá interval zatížení na předem určených stanovištích s odpočinkem. Interval zátěže a odpočinku se stanovuje dle účelu, který má daný trénink splňovat. V rámci cvičení se využívá vlastní váhy těla nebo atraktivních pomůcek jako TRX, bosu, kettlebellů, činek a řady dalších. Lekce je vedena převážně v aerobní tepové frekvenci (oproti jiným kruhovým tréninkům v jiných fitness), aby docházelo k efektivnímu hubnutí 🙂

 

FIT DANCE

(pondělky 17:00 – 18:00)
Trenérka Šárka

Při lekci Fit Dance se řádně zapotíte a dostanete do dobré kondice. Lekce Vám pomůže spálit spoustu kalorií a budovat svalovou hmotu. Hodina propojuje taneční kroky s prvky aerobiku a lehkým posilováním. Každá lekce působí jako taneční droga, při které dostanete endorfiny do extáze… Každá lekce je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou, napomáhá ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla. Z hodiny budete odcházet nabité skvělou energií! Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem, pojďte se vyřádit! 

Bavte se. Spalujte. Užijte si každou minutu!

 

 

PROBLÉMOVÉ PARTIE

(čtvrtky 17:00 – 18:00)
Trenérka Šárka

Problémové partie nebo-li „Pépéčka“ je studiová lekce složená z dynamického zahřátí a následného účinného posilování, které je zaměřené hlavně na tvarování a zpevnění problémových partií žen. Nečekají vás složité choreografie, ale aerobní zahřátí na motivující hudbu, které nastartuje spalování přebytečných tuků. Posilovací cvičení jsou zaměřená na tvarování postavy a pomáhají Vám ji rovnoměrně zpevňovat a formovat. Při cvičení se využívají zejména malé jednoruční činky, gumičky nebo expandery. Vaše svaly se pak stanou pevnější a pružnější. 

Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro začátečníky i pokročilé.

 

 

BODY TRAINING

(neděle 18:00 – 19:00)
Trenérka Denisa

Pokud hledáte zábavnější alternativu namísto posilovny, může být pro vás skupinová aktivita Body Training ideálním řešením. Jde o intenzivní celotělové cvičení, kombinaci silového s aerobním tréninkem, s použitím zátěžové tyče (4kg) a BOSU. Můžete se spolehnout, že při poctivém zatížení a pravidelném režimu vás dáme skvěle do formy. Cvičení vás zbaví tuku, vymodeluje postavu, ztonizuje svalstvo a zesílí tělo.