Holušická 2, Praha 4

info@ladybodyfit.cz

+420 721 019 621

ONLINE REZERVACE

MADEROTERAPIE

Maderoterapie je v současné době velmi oblíbenou masážní technikou v boji proti celulitidě a tvarování postavy. Zahrnuje řadu dynamických hmatů s použitím speciálních anatomických válečků vyrobených ze dřeva. Maderoterapie slouží ke zmírnění či úplnému odstranění celulitidy, ke stimulaci lymfatického systému a k detoxikaci organismu.

MADEROTERAPIE LADY BODY FIT

Při této neinvazivní masážní metodě se dané místo prokrví a tím se urychlí látková výměna. Dochází také k jemné stimulaci lymfatického systému, čímž se uvolní nahromaděné toxiny. Tělo se zbaví „nerovností“ v podkoží a tím se zmírní či odstraní efekt pomerančové kůže zvané CELULITIDA.

Díky této metodě můžete mít pevnější tělo a redukovat tukové zásoby i na místech, která jsou pro vás takzvaně „kritická“. 

K ČEMU MADEROTERAPIE TEDY SLOUŽÍ?

– zmírnění či úplné odstranění celulitidy

– stimulace lymfatického systému

– detoxikace organismu

Maderoterapii doporučujeme kombinovat se cvičením na Power Plate nebo Vacu Shape, díky kterému bude kůže ještě více prokrvená a terapie proto ještě více účinná. Zároveň je vhodné dodržovat doporučený stravovací režim, který zamezí zadržování vody v těle a přispívá k viditelnému zlepšení stavu pokožky.

 

MADEROTERAPIE CENÍK:
Masáž 60 min (celé tělo)…………………….…………………………………………990,-
Body Wraps Slim + 30 min maderoterapie (stehna, hýždě, bříško)…1890,-
 
PERMANENTKY:
5x Maderoterapie 60 min…………………..4500,-
10x Maderoterapie 60 min…………..……..8500,-
3x Body Wraps Slim + 3x 30 min maderoterapie………….4990,-
6x Body Wraps Slim + 6x 30 min maderoterapie………….9490,-
Doporučujeme kúru intenzivně po sobě jdoucích 5-10 masáží, které si můžete rozdělit na dvě části. Po intenzivní kúře doporučujeme udržovací masáže 1x měsíčně.