Holušická 2, Praha 4

info@ladybodyfit.cz

+420 721 019 621

ONLINE REZERVACE

MADEROTERAPIE

Maderoterapie je v současné době velmi oblíbenou masážní technikou v boji proti celulitidě a tvarování postavy. Zahrnuje řadu dynamických hmatů s použitím speciálních anatomických válečků vyrobených ze dřeva. Maderoterapie slouží ke zmírnění či úplnému odstranění celulitidy, ke stimulaci lymfatického systému a k detoxikaci organismu.

MADEROTERAPIE LADY BODY FIT

Při této neinvazivní masážní metodě se dané místo prokrví a tím se urychlí látková výměna. Dochází také k jemné stimulaci lymfatického systému, čímž se uvolní nahromaděné toxiny. Tělo se zbaví „nerovností“ v podkoží a tím se zmírní či odstraní efekt pomerančové kůže zvané CELULITIDA.

Díky této metodě můžete mít pevnější tělo a redukovat tukové zásoby i na místech, která jsou pro vás takzvaně „kritická“. 

K ČEMU MADEROTERAPIE TEDY SLOUŽÍ?

– zmírnění či úplné odstranění celulitidy

– stimulace lymfatického systému

– detoxikace organismu

Maderoterapii doporučujeme kombinovat se cvičením na Power Plate nebo Vacu Shape, díky kterému bude kůže ještě více prokrvená a terapie proto ještě více účinná. Zároveň je vhodné dodržovat doporučený stravovací režim, který zamezí zadržování vody v těle a přispívá k viditelnému zlepšení stavu pokožky.